hp از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

شرکت HP دیروز با معرفی لپ تاپ Spectre، برندی جدید معرفی کرد و در کنار آن، لوگوی  جدید خود را نیز رونمایی کرد.

محصولات اچ‌پی پیش از این لوگوی Hewlett-packard را به همراه داشتند. حال پشت نمایشگر اولترابوک جدید ۱۳.۳ این شرکت، طراحی جدید لوگوی اچ‌پی را مشاهده می‌شود که در آن حروف hp به شکل کاملا مینیمال طراحی شده است.

پیش از این در سال ۲۰۱۱ این سبک از طراحی لوگو اچ‌پی را توسط Moving Brands طراحی شده بود که به سفارش اچ‌پی اقدام به طراحی آن کرده بود. در آن زمان hp تصمیم بر عدم استفاده از طرح مذکور گرفته بود و نام Hewlett-packard را بر روی محصولات خود درج می‌کرد. اما در نهایت به دلیل تقسیم شدن اچ‌پی به دو شرکت زیرمجموعه با وظایف کاری متفاوت، مجبور به استفاده از لوگویی جدید برای دستگاه‌های خود شد. در حال حاضر اچ‌پی فعالیت‌های خود را در دو بخش سخت‌افزار‌های کامپیوتری و پرینتر‌ها در کنار کسب و کار تجاری و مشتریان سازمانی، انجام می‌دهد.

HP-rebranding hp_mb_logo_explain_chart

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر هشتمین جایزه ادبی پروین اعتصامی