رونمایی از پوستر کاراکترهای فیلم «خاندان گوچی»

پوستر کاراکترهای فیلم «خاندان گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات منتشر شد.

گوچی از برندهای لوکس و برجسته دنیای مد است که طی سالها محصولات بی عیب و نقصی را تولید کرده است. این برند توسط گوچیو گوچی (Guccio Gucci) در سال ۱۹۲۱ در فلورانس ایتالیا تأسیس شد. هدف او از ساخت این برند شناساندن شکوه، زرق و برق و کیفیت محصولات ایتالیا به جهانیان بود که آن را در پوشاک، کیف دستی، اجناس چرمی کوچک، اکسسوری‌های سفری، کفش، جواهرات اعلا، ساعت، عینک، عطر و لوازم آرایشی به نمایش درآورده است.

تمامی محصولات این کمپانی حاصل یک قرن تجربه کیفی است که توسط صنعتگران و طراحی‌های بی‌رقیب و غیرقابل مقایسه آنها ساخته شده است. با شروع قرن جدید، جلوه ی گوچی قوی‌تر و جدی‌تر شد که این موضوع مسئولیت‌های سازمانی را بیشتر کرده است. گوچی به نقش خود در اجتماع پایبند است، و همین موضوع باعث شده تا رد پای او در توسعه پایدار و انسان دوستی را مشاهده کنیم. شرکت در طرح‌های بشردوستانه، پشتیبانی از هنر و حمایت از حقوق زنان و کودکانتنها بخشی از نقش اجتماعی اوست.

حالا فیلم «خاندان گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات مدتی است که علاقمندان به این برند را جذب کرده است. افراد زیادی منتظر هستند تا با داستان ها و فراز و نشیب های این برند آشنا شوند. پوستر کاراکترهای فیلم «خاندان گوچی» نیز چندی پیش منتشر شد.

خاندان گوچی که بسیاری از منتفقدان و علاقمندان آن را شانس اصلی اسکار ۲۰۲۲ می‌دانند، قرار است در اوایل آذر اکران شود.

لیدی گاگا در نقش پاتریزیا ریجیانی بازی می‌کند، پاتریزیا به جرم سازماندهی ترور شوهر سابق خود (رئیس سابق خانه مد گوچی، مائوریتزیو گوچی) محکوم و توسط آدام درایور، محاکمه می شود. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به آل پاچینو، جرد لتو، جک هیوستون، ریو کارنی، سلما هایک و جرمی آیرونز اشاره کرد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.