برندگان رقابت بین المللی لاک پشت طلایی روسیه 2021
برندگان رقابت بین المللی لاک پشت طلایی روسیه 2021

برندگان رقابت بین المللی لاک پشت طلایی روسیه 2021

با اعلام برندگان رقابت بین المللی لاک پشت طلایی روسیه 2021 عمران عبدالهی رتبه سوم این رویداد را بدست آورد. به گزارش روزرنگ، جشنواره بین المللی لاک پشت طلایی مسکو هرساله در سه بخش عکاسی، طراحی پوستر و هنرهای تجسمی برگزار شده و طبق اعلام رسمی وبسایت مذکور، امسال تعداد 14752 اثر از 107 کشور جهان، قالب بر اثر هنری را برای شرکت در این رویداد ارسال کردند.

برندگان رقابت بین المللی لاک پشت طلایی روسیه 2021

گفتنی است: پوستر این طراح با رویکرد “مشکلات زیست محیطی” در بخش طراحی پوستر بعد از دو هنرمند دیگر از کشورهای لهستان و چین رتبه سوم این جشنواره جهانی را از آن خود نموده است.

جشنواره لاک پشت طلایی مسکو بزرگترین پروژه بین المللی زیست محیطی است که عکاسان، طراحان و هنرمندان، زیبایی حیات وحش را جشن می گیرند.
لازم به ذکر است آیین گشایش نمایشگاه و مراسم اهدای جوایز در مسکو (سالن های اتحادیه هنرمندان) از 25سپتامبر برگزار شد. و آثار این نمایشگاه تا 31 اکتبر ادامه خواهد داشت.

لینک برندگان جشنواره بین المللی لاک پشت طلایی مسکو 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.