اانجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند
اانجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند

لوگوی جدید انجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند

انجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند “Advertising Agencies Association of India “AAAI در پانزدهمین دوره گوافست Goafest 2022، از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. این لوگوی جدید را لوهیداسو “Lohidasu” مدیرهنری شرکت تبلیغاتی تمپست Tempest طراحی کرده‌است. این لوگو که از بین 200 اثر ارسالی انتخاب شده‌است، در افتتاحیه گوافست، بزرگترین فستیوال تبلیغات در جنوب آسیا، در معرض دید عموم قرار گرفت و طراح آن برنده یک میلیون روپیه شد.

AAAI این لوگو را یک ارائه‌ی خوب و موثر از گذشته، حال و آینده‌ی این انجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند می‌داند.

انجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند ماه گذشته اطلاعیه‌ای را برای طراحی مجدد لوگوی خود منتشر کرده و از طراحان خواسته‌بود تا لوگویی طراحی کنند که در آن آینده تبلیغات منعکس شده، انجمن AAAI را به شکلی جدید توصیف کند و هم‎‌چنین بازتابی از جهان بزرگ ارتباطات و بازاریابی باشد.

انجمن آژانس‌های تبلیغاتی هند در سال 1954 تاسیس شده‌ است و موسسه‌ای غیر انتفاعی تحت نظارت و مدیریت صنعت هند است. این انجمن، بازاریابی و تبلیغات را بخشی اصلی و ضروری در توسعه صنعت می‌داند. حدود 80 درصد از آژانس های تبلیغاتی کوچک و بزرگ در هند زیر نظر این انجمن در حال فعالیت هستند.

منبعربابه پوربافرانی
نویسنده و ویراستار روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.