لوگوی یورو ۲۰۲۴ رونمایی شد
لوگوی یورو ۲۰۲۴ رونمایی شد

لوگوی یورو ۲۰۲۴ رونمایی شد؛ متحد در قلب اروپا

یوفا از لوگوی یورو ۲۰۲۴ ( جام ملت‌های فوتبال ) رونمایی کرد. کمتر از ۱۰۰۰ روز قبل از شروع مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۲۴ در آلمان، یوفا شامگاه سه شنبه در برلین لوگوی رسمی مسابقات را ارائه کرد. یورو ۲۰۲۴ در ماه ژوئن و جولای ۲۰۲۴ در ۱۰ شهر آلمان برگزار می شود.

لوگوی یورو ۲۰۲۴

مسابقات قهرمانی اروپا در آلمان در حال شکل گیری است. این لوگو از شکل سقف ورزشگاه المپیک الهام گرفته است و از رنگهای همه ۵۵ اتحادیه عضو یوفا تشکیل شده است. در وسط جام قهرمانی قرار دارد. شعار مسابقات: «متحد در قلب اروپا» است. این لوگو توسط طراحان پرتغالی طراحی شده است.

الکساندر سفرین، رئیس یوفا در این خصوص اظهار داشت: «دیدن لوگوی یورو ۲۰۲۴ یوفا در المپیا استادیون بسیار زیبا است. از این به بعد لوگوی مسابقات دارای هویتی بوده است که نشان دهنده بلندپروازی ما و توصیف کننده شهرهای میزبان است. پس به مدت یک ماه، ما با فوتبال در قلب اروپا با یکدیگر متحد خواهیم شد.»

برای اولین بار از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان میزبان یک رویداد فوتبالی است. مکان های برگزاری این مسابقه عبارتند از دورتموند، برلین، دوسلدورف، فرانکفورت، گلزنکرشن، هامبورگ، کلن، لایپزیگ، مونیخ و اشتوتگارت.

لوگوی یورو ۲۰۲۴ رونمایی شد / این لوگو توسط طراحان پرتغالی طراحی شده است.
لوگوی یورو ۲۰۲۴ رونمایی شد / این لوگو توسط طراحان پرتغالی طراحی شده است.

در ادامه فیلیپ لام، اسطوره فوتبال آلمان و مدیر برگزاری مسابقات یورو 2024 نیز گفت: «این تورنمنت متعلق به همه خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر استقبال از هواداران فوتبال از سراسر اروپا و جهان در آلمان در تابستان سال 2024 هستیم تا این ضیافت بزرگ فوتبالی را با هم جشن بگیریم. لوگو مسابقات نیز واقعا این پیام را منتقل می کند.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.