بسته‌ بندی خرما
بسته‌ بندی خرما

اکسیر انرژی ، طراحی بسته‌ بندی خرما

«خرمای مغزدار، یک اسنک سالم، قدیمی و شیرین است که علاوه بر انرژی، دارای خواص درمانی نیز است و به همین دلیل نام تجاری “اکسیر انرژی” را برای بسته‌ بندی خرما برگزیدیم.
برای طراحی ساختار هندسی بسته بندی خرما از دو المان “ارگانیک” و “پرانرژی” بودن خرما استفاده کردیم. همانطور که مشهود است فرم هندسی خرما را در زاویه کنار جعبه حفظ و از روبرو آن‌را به‌صورت کشیده و بلند با گوشه‌های زاویه‌دار طراحی کردیم تا حس سرعت در هضم و پرانرژی بودن را بازگو کرده باشیم. برای باکس داخل، لبه‌های زاویه دار کنار جعبه را برای جلوگیری از جابجا شدن خرماها در حمل حفظ کردیم.
در طراحی گرافیک سه قشر مختلف “ورزشکاران” ، “شاغلان” و “مادران‌ شیرده” را برای تصویرسازی روی جعبه انتخاب کردیم و با طراحی شخصیت مینیاتوری ایرانی قصد نشان‌ دادن کشور تولیدکننده و قدیمی بودن محصول را داشتیم که با تلفیق فضای مدرن آن را وارد زندگی روزمره کردیم.

در قسمت انتهایی بسته، خرما را به همراه مغز داخل آن که در هر بسته متفاوت است را طراحی کردیم که با قرارگیری بسته‌ها از این زاویه در کنار هم، نمایی از خوشه روی درخت خرما را خواهیم داشت.»

متریال: مقوا – حصیر نخل خرما

طراح ساختارهندسی و تصویرساز: نازنین بهزادی

بسته‌ بندی خرما بسته‌ بندی خرما بسته‌ بندی خرما  بسته‌ بندی خرما  بسته‌ بندی خرما  بسته‌ بندی خرما  بسته‌ بندی خرما  بسته‌ بندی خرما

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.