CREATE اپلیکیشنی برای طراحان گرافیک

اپلیکیشن CREATE یک برنامه کاربردی، ویژه طراحان گرافیک است که در آن ابزارهای متعددی برای ایده پردازی در زمینه طراحی نظیر تایپوگرافی، اشکال، آیکون و نقاشی وجود دارد. همچنین قابلیت اضافه کردن PDF، وارد کردن تصاویر مرتبط با پروژه مورد نظر، ویرایش تصویر، طراحی با قابلیت وکتور، لایه باز بودن و امکان خروجی گرفتن آسان نیز در این برنامه وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه وجود یک فضایی برای طراحان متعدد است که ایده ها و آثار خود را در طول پروسه انجام کار به اشتراک بگذارند. شعار اصلی این اپلیکیشن این است: “خودتان را از لپتاپ و رایانه هایتان رها کنید و همه جا طراحی کنید، به اشتراک بگذارید، راه حل دهید و دنیای گرافیک را تغییر دهید و لذت ببرید.”

اپلیکیشن CREATE در مسابقه بین المللی دیزاین HOW 2017 یکی از بهترین اپلیکیشن های برتر در این زمینه شده است. شما می توانید این اپلیکیشن رایگان را از اینجا برای نسخه iOS دانلود و استفاده کنید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
سومین رویداد صبح خلاق تهران برگزار می‌شود