Cozy Blanket
Cozy Blanket

Cozy Blanket، اپلیکیشن جدید آیپد برای طراحان 3D

Cozy Blanket نام اپلیکیشن جدید آیپد است. به کمک این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند مدل‌های سه‌بعدی را به سادگی ری‌توپولوژی کنند. در آپدیت جدید، ابزارهای جدیدی برای جابجا کردن توپولوژی ایجاد شده، پین‌کردن رئوس و ترسیم quad strips به این برنامه اضافه شده است.

تجربه‌ای لذت بخش به هنگام ری‌توپولوژی کردن

کاربران با ترسیم Edge Flow روی سطح مدلی با رزولوشن بالا می‌توانند مدل سه‌بعدی خود را به سادگی ری‌توپولوژی کنند. هم‌چنین برای ویرایش توپولوژی ایجاد شده، امکان جابجایی رئوس در جهات مختلف و ترکیب سطوح مختلف با یکدیگر وجود دارد.
یکی دیگر از قابلیت‌های نسخه جدید این اپلیکیشن، اکسپورت کردن مدل‌های ری‌توپولوژی شده در دو فرمت STL و OBJ است. همان‌طور که گفته شد، در آپدیت جدید امکان پین‌کردن رئوس به منظور جلوگیری از حرکت و ثابت نگه داشتن آنها به هنگام ادغام رئوس نیز وجود دارد.

منبعمریم پوررحیمی
مترجم و عضو تیم روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.