کمپین کمک به زنان آسیب دیده از خشونت

«پناهگاه های زنان وین» در روز جهانی زن در 8 مارس 2022 کمپینی را راه اندازی کرده و در آن زنان آسیب دیده از انواع خشونت را به کمک خواستن تشویق می کند. در این کمپین هم چنین انواع خشونت ها علیه زنان را یک مشکل جهانی و نوعی از نقض حقوق بشر می داند.

خشونت هایی که گاهی به کشته شدن زنان ختم می شود. در سال 2021، 31 زن در اتریش قربانی خشونت همسران قبلی شان شدند. صرف نظر از سن و طبقه اجتماعی، تمامی این جنایت ها و اتفاقات نشان دهنده ی «رنج وصف ناپذیر زنان در جامعه» هستند. این کمپین بدون هیچ گونه تصاویر خشن و ترسناک، و عاری از هرگونه پیام پیچیده و یا سناریوی مصنوعی و شعارگونه، تنها رنج عمیق زنان آسیب دیده را به تصویر می کشد.

 زنان آسیب دیده  زنان آسیب دیده  زنان آسیب دیده  زنان آسیب دیده

مدیر خلاقیت: جولیان فولسر
سرپرست نویسندگان: رنه دیوالد
طراح گرافیک: Matic Bracko
عکاس: Yannik Steer

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.