برندینگ یک باشگاه دوچرخه سواری/ Acre Sudio

سون سایکل (7Cycle) یک باشگاه دوچرخه سواری مسقف برای تمرینات دوچرخه ثابت است که فضایی اکتیو و پر شور دارد. وظیفه طراحی برند و هویت بصری این باشگاه را استودیوی ACRE واقع در سنگاپور  بر عهده داشته است.
نشان متحرک این باشگاه، یک چرخ هفت پره است که نمادی از عنصر دوچرخه گروهی و در عین حال تاکیدی است بر اهمیت حفظ رژیم غذایی سالم و ورزشی هفت روزه. درخشش نشان باشگاه زیر نور ماورای بنفش، نمادی از تجربه‌ی پویاست و درعین حال فضای مهمانی را در یک باشگاه ورزشی القا می‌کند.
در طراحی محیطی درون باشگاه، دو حالت در نظر گرفته شده است. بعضی قسمت‌ها، حالت شدید و پرکنتراست دارند و جاهایی نیز، آرام و آرامش بخش هستند. در سالن تمرین و راه پله‌ها، از نور سیاه و المان‌های نئون استفاده شده است تا فضا و تجربه‌ای خشن‌تر القا شود و بر عکس، فضای دوش‌های حمام، کافی شاپ و بخش پذیرش آن، روشن و آرامش بخش هستند. هدف از این کار، القای حس آرامش برای اعضای باشگاه و ایجاد محیطی آرام برای گپ و گفت و استراحت بعد از یک روز تمرین خوب در باشگاه می‌باشد. در ادامه تصاویری از این پروژه را خواهیم دید:


branding (1)

branding (2)  branding (4)  branding (7) branding (5)  branding (10) branding (9) branding (12) branding (18) branding (16) branding (15) branding (17) branding branding (22) branding (19) branding (20) branding (11) branding (6)  
 branding (3) branding (8)  
 

branding (13)  branding (14)
branding (21)
branding (23)
branding  
 branding (1) branding
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.