کتاب آرا؛ نشست‌های تخصصی طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب

همزمان با آغاز به فعالیت سی وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشست‌های تخصصی طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب با عنوان “کتاب آرا” در محل نمایشگاه برگزار می‌گردد.
این غرفه در روزهای برگزاری نمایشگاه مهمان اساتید و هنرمندان فعال حوزه کتاب و علاقمندان و هنرجویان این عرصه است. و کارگاه‌ها و نشست‌هایی با موضوعات حول محور طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب اعم از طراحی جلد، صفحه‌آرایی، طراحی هویت کتاب و… در آن برگزار می‌گردد.
به گزارش روزرنگ، این کارگاه‌‌ها به همت سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و با اجرای کارگاه گرافیک اپسیلون با هدف آشنایی دانشجویان، هنرجویان، ناشران و علاقمندان به حوزه طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب و هچنین رشد و پیشرفت و هم‌افزایی هنرمندان این حوزه در حال برگزاری است.
لازم به ذکر است این برنامه‌ها در دو نوبت صبح و بعد‌ازظهر در سالن فعالیت‌های فرهنگی برگزار می‌شود.
جهت آگاهی از ساعات نشست‌ها و هنرمندان مجموعه می توانید به آدرس اینستاگرام ketabara_bookdesign مراجعه فرمایید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.