بلندر

نسخه 3.0 نرم افزار بلندر منتشر شد

بنیاد بلندر نسخه 3.0 نرم‌افزار بلندر را منتشر کرد. این به‌روزرسانی نقطه عطفی بر نرم‌افزارهای سه‌بعدی منبع باز محسوب می‌شود. این نسخه به بیش از دو دهه به‌روزرسانی بلندر 2.X پایان می‌دهد و چرخه انتشار دو ساله متعارف‌تری را برای نسخه‌های جدید اصلی این نرم‌افزار آغاز می‌کند.

نسخه 3.0 نرم افزار بلندر منتشر شد

بلندر یک نرم‌افزار منبع باز و مجموعه‌ای برای ایجاد آثار سه‌بعدی برای تمام طیف خلاقان از جمله انیماتورها، سازندگان بازی، طراحان جلوه‌های بصری و … در تمام سیستم عامل‌هاست.

بلندر یک مجموعه کامل از مدل‌سازی، ریگینگ و انیمیشن گرفته تا ترکیب‌بندی، ردیابی حرکت و ویرایش ویدیو را ارائه می‌دهد.

در نسخه 3.0 بلندر، عصر جدیدی از تولید محتوا را تجربه خواهیم کرد. در این نسخه، موتور رندر پیشرفته «Cycles X» را با رندرهایی سریعتر از همیشه، امکان ساخت فضاهای هندسی بسیار پیچیده، یک مرورگر برای Assetها و یک Library برای ایجاد پوزهای متفاوت چهره در اختیار خواهیم داشت.

به علاوه با یک محیط کاربری تازه و زمان بارگزاری سریع‌تر فایل‌ها، به لطف فشرده سازی Zstandard، روبه‌رو خواهیم بود و تجربه‌هایی بسیار دلچسب تر در محیط بلندر خواهیم داشت.

و البته این بخش کوچکی از تغییرات بسیار زیاد بلندر 3.0 است…

دوره رایگان آموزش مقدماتی بلندر Way to Blend

دانلود نسخه 3.0 نرم‌افزار بلندر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.