گرافیک ایران

نمایشگاهی با عنوان گرافیک ایران در لهستان

به گزارش روزرنگ، نمایشگاهی با عنوان «گرافیک ایران» در کشور لهستان افتتاح گردید. دکتر آنا کلاوس، پژوهشگر و استاد دانشگاه ورشو لهستان، کیوریتور این نمایشگاه است. این نمایشگاه که در آن آثار ده هنرمند از ایران به نمایش در می آید، از تاریخ 16 دسامبر 2021 تا 16 ژانویه 2022 «25 آذر تا 25 دیماه 1400» برگزار خواهد شد.

آثار هنرمندان به صورت دعوتی، در قالب پوستر و تصویرسازی با تکیه بر خط و خوشنویسی، تایپوگرافی و چینش حروف فارسی و همچنین شناخت فضا و اتمسفر تصویرسازی در آثار طراحان ایرانی در گالری WIT شهر ورشو لهستان به نمایش در آمده اند. محمد احصایی، مجید عباسی، مجید کاشانی، علیرضا پورحنیفه، محمد افشار، بابک صفری، غزال حسینی، سحر خالقی، حسین اسکندری و مینا نسلیانی هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش در آمده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.