کنفرانس ادوب مکس ۲۰۲۱
کنفرانس ادوب مکس ۲۰۲۱

کنفرانس ادوب مکس ۲۰۲۱رایگان برگزار می شود

کنفرانس ادوب مکس ۲۰۲۱ در ماه اکتبر باز می گردد ، و بار دیگر مانند سال پیش تماما آنلاین و کاملاً رایگان است. این رویداد اغلب نگاه ها را به ویژگیها و نرم افزارهای خلاقانه فوق العاده‌ای که ادوب در آستین خود دارد سوق می‌ دهد.

Adobe MAX 2021 تقریباً از 26 تا 28 اکتبر امسال برگزار می شود و در آن چهره های مختلف و مشهور صنعت خلاقیت سخنرانی ‌های جذابی ارائه می دهند.

در سال‌های قبل کاربرانی که می‌خواستند در این کنفرانس شرکت کنند باید ۱۰۰۰ دلار بابت هزینه‌ی ثبت نام در این کنفرانس می‌پرداختند.

در هنگام برگزاری این کنفرانس، افراد شرکت‌کننده در کارگاه‌های آموزشی می‌توانند با یکدیگر به صحبت بپردازند، به فایل‌های ارائه شده در این کارگاه‌ها دسترسی داشته باشند و با برخی از چهره‌های مشهور شرکت ادوبی آشنا شوند.

همین حالا در Adobe Creative Cloud مشترک شوید
یا به وب سایت رویداد بروید و در آنجا به صورت رایگان برای شرکت در این رویداد ثبت نام کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.