مرد باردار

اضافه شدن مرد باردار به ایموجی ها!

دیدن ایموجی افراد باردار درسیستم عامل‌های آیفون و ios موضوع جدید یا عجیبی نیست، اما دیدن ایموجی یک “مرد باردار” می‌تواند کاملا غیرمنتظره و عجیب باشد. نسخه جدید ایموجی های مخصوص نسخه بتای ios15.4 برای مجموعه گوشی های اپل روز پنج‌شنبه منتشر شد. کاربران آیفون می توانند به صورت دلخواه نسخه‌ی جدید را به روز رسانی و نصب کنند. این نسخه تا اواخر امسال برای تمام کاربران گوشی های آیفون در دسترس خواهد بود.

اضافه شدن مرد باردار به ایموجی ها!

ایموجی پدیا Emojipedia (دایره المعارف شکلک‌ها) در سپتامبر 2021 بارونمایی از ایموجی مرد باردار با بازخوردهایی از سمت مخاطبان روبرو شده بود. این روزها با انتشار نسخه جدید ایموجی (شکلک‌ها)، این موضوع دوباره به بحث روز تبدیل شده‌است.

در ایموجی های جدید اپل تصویر یک مرد باردار نیز دیده می شود.
در ایموجی های جدید اپل تصویر یک مرد باردار نیز دیده می شود.
دایره المعارف ایموجی‌ها گفته‌است که این ایموجی را می‌توان برای نمایش مردان ترنس، افراد غیرتراجنسیتی یا زنان با موهای‌کوتاه مورد استفاده قرار داد.
دایره المعارف ایموجی‌ها گفته‌است که این ایموجی را می‌توان برای نمایش مردان ترنس، افراد غیرتراجنسیتی یا زنان با موهای‌کوتاه مورد استفاده قرار داد.

توضیحات ایموجی پدیا در خصوص ایموجی مرد باردار

هنگامی که برای اولین‌بار در سپتامبر سال گذشته، ایموجی‌پدیا، از ایموجی مرد باردار و یا فرد باردار خبرداد، با انتقاداتی از سوی مخاطبان مواجه شد. این شرکت در یک پست مخصوص اعلام کرد که ایموجی‌های جدید می تواند «برای نمایش مردان ترنس، افراد غیر تراجنسیتی یا زنان با موهای کوتاه استفاده شود» و البته اشاره کرد که استفاده از این ایموجی تنها به این گروه‌ها محدود نمی‌شود.
هر دو ایموجی حامله جدید در پنج رنگ پوست مختلف ارائه خواهند‌شد. کاربران می توانند هنگام انتخاب ایموجی، انگشت خود را روی نماد نگه‌دارند و گزینه های مختلف رنگ پوست را مشاهده کنند.

طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت هلث لاین Healthline.com آمده‌است؛ افرادی که از نظر بیولوژیکی زن به دنیا آمده‌اند، اما خود را مرد می‌دانند، مردان تراجنسیتی هستند که می‌توانند فرزند به دنیا بیاورند، زیرا اندام‌های تولید مثلی لازم برای انجام این کار را دارند. (به‌ویژه کسانی که تستوسترون مصرف نمی‌کنند یا مصرف آن را متوقف کرده‌اند). داده های دقیق در خصوص مردانی که در ایالات متحده باردار شده یا بچه به دنیا آورده اند، در دسترس نیست، اما دیلی‌میل با استناد به داده‌های Medicaid در این کشور گزارش داد که حداقل ۲۲ مرد در استرالیا از سال ۲۰۱۸ زایمان کرده اند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.