آکروبات وب
آکروبات وب

آکروبات وب: اکنون می‌توانید متن و تصاویر را با کمک آکروبات وب ویرایش کنید!

شرکت ادوبی به تازگی به منظور سهولت دسترسی کاربران، قابلیت ویرایش متن و تصویر در فایل‌های PDF را که برای مدت زمانی طولانی فقط مختص نسخه دسکتاپ آن بوده است در نسخه آکروبات وب خود اضافه کرد.

با وجود اینکه صنعت تکنولوژی چندرسانه‌ای دیجیتال فراتر از انتظار ما  تغییر و رشد کرده است با این حال هنوز یکی از پرکاربردترین و تحسین شده‌ترین نرم افزارهای Adobe از گذشته تا بحال برنامه Adobe Acrobat بوده است.

آکروبات ریدر، نرم افزاری در زمینه ساخت فایل های PDF است که به کمک این نرم افزار، کاربر می تواند تمامی فایل‌های متنی و عکس و دیگر سندهای مربوطه را به فرمت PDF تبدیل کند. این نرم افزار  به دلیل سازگاری با اکثر نرم افزارها  و استفاده آسان و دارا بودن امکانات متعدد در میان کاربران ویندوز از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

آکروبات وب
آکروبات وب

آکروبات وب

در سالهای اخیر، Acrobat Web یک گزینه جایگزین و آسان برای کسانی بوده است که مایل به نصب این برنامه در رایانه‌های خود نبودند اما نسخه وب برخی از ویژگی‌های اصلی نسخه دسکتاپ را دارا نبود که سرانجام شرکت ادوبی اقدامی برای اصلاح  و تکمیل این برنامه انجام داده است.

هم اکنون امکان ویرایش متن و تصاویر در Acrobat Web وجود دارد. اگر شما یکی از کاربران این برنامه باشید حتما منتظر چنین روزی بودید زیرا  ویرایش متن و تصاویر برای اکثر افرادی که با PDF کار می‌کنند ضروری است، اما قطعا نمی دانستید که چه زمانی ادوبی این بروزرسانی را انجام خواهد داد!

«تاد گربر» یکی از مدیران ارشد ادوبی در سایت TechCrunch گفته است: “ما می توانستیم این کار را زودتر انجام دهیم؛ اما این پروژه هنوز استانداردهای لازم ما را برای سرعت و کیفیت نداشت.”

آکروبات وب
آکروبات وب

ظاهراً کار کردن با فونت های مختلف یکی از چالش‌های بزرگ تیم توسعه دهنده برای آنلاین کردن این ویژگی بوده است. وی همچنین گفت که این شرکت می خواهد که مردم بتوانند در هر فضایی کار خود را به راحتی انجام دهند. از دیگر ویژگی‌های جدید آکروبات وب می توان به محافظت از PDF، تقسیم PDF به دو قسمت و ادغام چندین PDF و امضای دیجیتال اسناد اشاره کرد.

مدت زمان زیادی بود که به روزرسانی Adobe Acrobat برای اضافه کردن متن و ویرایش تصویر اضافه شده بود؛ اما هم اکنون با ارائه این قابلیت جذاب ادوب، می توانید نفس راحتی بکشید.

استفاده از جدیدترین امکان ادوبی ساده است: با یک شناسه Adobe رایگان وارد سیستم شوید، سپس PDF ها را تبدیل کنید و  ویرایش کنید.

این به این معنی است که اگر به هر دلیلی دسترسی به  رایانه خانگی خود ندارید و باید ویرایش‌های PDF را انجام دهید اکنون می توانید مرورگر وب مورد علاقه خود را برای این کار باز کنید و متن و تصاویرتان را هرجا که هستید ویرایش کنید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.