74مین جشنواره پوستر فیلم لوکارنو

جشنواره فیلم لوکارنو از هنرمندان بین المللی دعوت می کند پوستری برای هفتاد و چهارمین دوره  که قرار است 4 تا 14 آگوست 2021 در لوکارنو برگزار شود طراحی کنند.

“ما به دنبال طراحان گرافیک ، تصویرگران ، عکاسان و هنرمندان از سراسر جهان ، بدون محدودیت سنی ، هستیم تا روحیه جشنواره را برای پوستر نسخه بعدی تفسیر کنیم. پوستر باید هویت پلنگ جشنواره فیلم لوکارنو و ماهیت این رویداد را به عنوان نقطه ملاقات برای تصاویر و تصاویر مختلف تداعی کند.

جشنوارهٔ لوکارنو (به ایتالیایی: Locarno Festival) یک جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم است که از سال ۱۹۴۶ هرساله در شهر لوکارنو سوئیس برگزار می‌شود. جشنوارهٔ لوکارنو پس از جشنواره‌های کن، ونیز و برلین چهارمین جشنواره معتبر فیلم اروپا به‌شمار می‌رود.

ارسال باید از طریق ایمیل انجام شود (برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید)

ورود به مسابقات آزاد است.

جایزه:برنده 5000 CHF (فرانک سوئیس) دریافت خواهد کرد.

وب سایت مسابقه

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدید فصل سوم سریال دردویل/ Daredevil