7 ابزاری که خلاقیت و فعالیت شما را افزایش می‌دهد

اگر طراح هستید و سعی دارید که در سریع ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن کارهای خود را به اتمام برسانید یا متخصص هستید و قصد  صرفه جویی در زمان خود را دارید و خواهان کاهش ساعت کاری در محل کار خود هستید با کمک این ابزارها، خلاقیت و فعالیت شما در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح می‌رسد.


مجموعه‌ی نوشتاریِ هوشمند(Moleskine smart writing set)
خلاقیت و هوشمند بودن در قرن بیست و یکم به این معناست که بدون هیچ دردسر و زحمتی در زمانی کوتاه، دیجیتال و آنالوگ با هم جابه‌جا و تعویض شوند. این مجموعه‌ی نوشتاری هوشمند مرزهای میان کاغذ و دیجیتال را از بین می‌برد و تضمین می‌کند که هر آنچه که شما بر روی کاغذ  خود دارید بدون کوچک ترین تغییری بر روی iPad شما منتقل خواهد شد. به طور مثال: اگر شما یک متن سخنرانی بر روی کاغذ دارید، با کمک این نرم افزار این متن را در iPad خود خواهید داشت و یا شما می‌توانید یک طرحی را بر روی کاغد بکشید و سپس آن را  دورن گوشی با فتوشاپ یا دیگر برنامه ها به اتمام برسانید.

خودکارهای مغناطیسی (Magnetips pens)
پیشرفته‌تر کردن و ارتقا دادن خودکارها ایده‌ی بسیار جالبی است اما اکثر  ما مشکلی بزرگ داریم و آن هم گم کردن خودکارهاست. استودیویی واقع در لندن، خودکارهایی را طراحی کرده است که به هر وسیله ی مغناطیسی موجود در اطراف خود می‌چسبد. نه تنها این خودکارها عالی هستند بلکه به هیچ عنوان گم نمی‌شنوند و می توان آن هارا چسبیده به میز، پایه‌ی صندلی و یا لبه های گوشی خود پیدا کنید.

  جوهر و اسلاید (Adobe Ink and slide)
اگر به دنبال انتخاب چیزی هستید که مناسب برای طراحان دیجیتال باشد این جوهر و قلم را انتخاب کنید. با پرداخت نصف هزینه‌ی قلم برند  اَپِل، شما صاحب یک قلم فوق حساس به فشار خواهید شد که ابزاری عالی برای نقاشی و حتی رنگ کردن است. البته این قلم یک خط کش دیجیتالی هم با خود به همراه دارد که برای شما خط های زاویه دار و هندسی بسیار عالی ترسیم می‌کند.

مجموعه‌ی فوق العاده‌ی روزانه (daily fiction collection)
آیا دوست دارید در دفتر کار خود برای طراحی یک مجموعه‌ی فوق العاده اسکاندیناوی داشته باشید؟
این مجموعه شامل نوت بوک، مداد، خودکار، پاکت نامه و……  در هجده رنگ متنوع است.


ما در اینجا یک ابزاری کم یاب داریم که منحصرا برای گروه مایکروسافت ساخته شده است. این ابزار همانند یک دستگیره‌ی بلوتوثی است که به هر نوع ویندوزی نصب می‌شود و با آن می‌توان ویندوز را کنترل کرد. به طور مثال صدا را کم یا زیاد کرد، در یک بازی دخالت کرد، یا حتی اقدامات حرفه‌ای در حیطه‌ی طراحی انجام داد. این ابزار هدیه‌ای بسیار عالی برای افرادی است که با دنیای دیجیتال سروکار دارند.


Calendar watch (ساعت تقویمی)
یک طراحی زیبا با همکاری و مدیریت طراح ژاپنی و ایتالیایی. این ساعت مچی با تقویم دیجیتالی ترکیب شده است.
علاوه بر صفحه‌ی آنالوگ دارای صفحه‌ای با جوهر الکترونیکی است که بر روی صفحه‌ی نمایش خلاصه‌ای از اطلاعات آن روز را به نمایش می‌گذارد.

  لامپ اِل ای دی تغییر دهنده‌ی فیلیپس (Philips sceneswitch Led bulbs)
اکثر ما از یک نوع لامپ استفاده می‌کنیم اما این لامپ که محصول شرکت فیلیپس است بر اساس میزان گرما و سرمای خورشید در همان لحظه و زمان در  روز و بر مبنای اینکه بدن ما چه مقدار نور لازم دارم نور خود را تنظیم می‌کند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تغییراتی برای يکان تلویزیون / احمد احسان