7میلیون دلار برای ۷ روز تبلیغ یک انیمیشن

فیلم انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» در هفته دوم اکران با ۷ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار هزینه تبلیغات یک هفته ای رکورددار شد.

فیلم انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» در هفته دوم اکران با ۷ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار هزینه تبلیغات یک هفته ای برای ۱۵۸۸ مورد تبلیغ در ۵۰ کشور رکورددار شد.

این هزینه برای تبلیغات تلویزیونی از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ ماه می برای فیلم سینمایی بلند انیمیشنی «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» پرداخت شده است.

این آگهی تبلیغاتی در شبکه های تلویزیونی نظیر «NBC» و «Nick» در زمان پخش برنامه های مهم تلویزیونی همچون مسابقات بسکتبال ان بی اِی و مسابقه «صدای برتر»(The Voice) و در ساعات پربیننده پخش شده است.
فیلم سینمایی «علا ءالدین» از کمپانی دیزنی با صرف هزینه ۵ میلیون و ۳۶۰ هزار دلار در مکان دوم گران ترین تبلیغ تلویزیونی قرار دارد. این آگهی ۱۱۸۲ بار و در ۴۰ شبکه تلویزیونی روی آنتن رفته است.
فیلم سینمایی «دارک فینِکس» نیز با ۵ میلیون و ۲۷۰ هزار دلار در مکان سوم این فهرست قرار دارد.
«مردان سیاه پوش» با ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار و «راکت من» با ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در رده های بعدی پرهزینه ترین تبلیغات تلویزیونی قرار دارند.

جالب اینکه تبلیغات فیلم «مردان سیاه پوش» با شاخص ۱۴۱ بالاترین امتیاز را در بین این فیلم های با هزینه بالای تبلیغاتی کسب کرده است. این امتیازبندی شامل معیارهایی از قبیل اینکه ۴۱ درصد کمتر از دیگر تبلیغات قطعی داشته است و تعریف قطعی شامل عوض کردن کانال تلویزیونی در حین تبلیغ، سریع رد کردن تبلیغ (fast-forwarding) و خاموش کردن تلویزیون می شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان رقابت طراحی پوستر Segunda Llamada