60 تایپوگرافی برای 60 پارک طبیعی

سازمان پارک های ملی (National Park Service)  نام  یک آژانس فدرال ایالات متحده آمریکاست که مسئولیت نگهداری و اداره مناطق ملی آمریکا (اعم از پارک‌های طبیعی و اماکن ملی  تاریخی) را بر عهده دارد. در سال 2016 آنها پروژه ای بنام Type Hike را راه اندازی کردند که در آن از 60 طراح خواستند تا تایپوگرافی هایی برای پارک هایی که مورد علاقه آنهاست طراحی کنند. جیمز لوییس واکر و دیوید ریجیول که مسئول برگزاری این رویداد بودند به شدت معتقدند که طراحان با توانایی های منحصر به فرد خود می توانند دنیا را به مکان زیباتری تبدیل کنند. از همین رو این پروژه را آغاز کردند. از طراحانی که در این پروژه شرکت داشتند می توان به دیوید کارسون، جسیکا هیش، جوشا نووم و دو طراح ایرانی پویا احمدی، مینا خلیلی اشاره کرد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
قلب قلب قلب ایران / ابوذر محمدی