37مین مسابقه طراحی پوستر فستیوال فیلم لاتین شیکاگو

37مین مسابقه طراحی پوستر فستیوال فیلم لاتین شیکاگو فراخوان خود را منتشر کرده است. پوستر برگزیده به عنوان پوستر سی و هفتمین فستیوال فیلم شیکاگو انتخاب می‌شود و مبلغ 1000 دلار به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد.

این مسابقه برای همه هنرمندان آزاد است.

ورودی ها از افراد، تیم های مشترک یا شرکت های طراحی پذیرفته می شود.

مهلت ارسال آثار: 11 ژانویه 2021

شرح جشنواره: جشنواره فیلم لاتین شیکاگو مسابقه ای را برای طراحی پوستر سی و هفتمین دوره خود راه اندازی کرده است. “هر ساله جشنواره سالانه فیلم لاتین شیکاگو یک پوستر انتخاب می کندکه پوستر چهره جشنواره می شود. همانطور که روی جلد کتاب برنامه ما ، وب سایت ، دعوت نامه ها ، تبلیغات الکترونیکی ، تی شرت ، پیش نمایش جشنواره و موارد دیگر وجود خواهد داشت. طراحی باید به راحتی به انواع مختلف رسانه ها ترجمه شود.

فقط ارسال آثار باید به صورت دیجیتالی باید باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا رجوع کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تلفیق هنرخیابانی با هنر گلدوزی