35تصویرگر ایرانی در لیست انتخاب دوسالانه بین‎المللی 2018 Cow

بر اساس اعلام سایت دوسالانه بین‎المللی Cow، 35 تصویرگر ایرانی در لیست انتخاب شدگان این دوسالانه در سال 2018 قرار گرفته‎اند.

افروز قلی‎زاده، احمدرضا قائم‎امیری، اکرم محققیان، انیس تبرائی، آرزو قلی‎زاده، اعظم دولتخواهی، دنیا مقصودلو، عمادالدین سیدنا، فائزه ناظری، فراز ناصرشریف، فاطمه قلی‎زاده، فاطمه زمانه‎رو، گلریز گرگانی، هاجر مرادی، کتایون معدلیان، خسرو اشتری، مهتاب دیناروند، مجید صابری، محمدحسین ماتک، محمد قلی‎زاده، نرجس محمدی، ندا بشارخواه، نگار کردونی، پری شاهی‎وندی، رابعه گودرزی، روجا علی‎زاده، صادق اسد، سعیده کشاورز، سمانه صلواتی، سمانه سادات صدرنژاد، سمیرا پورخلیل ممقانی، صدیقه پورچنگیز، سیدمحسن پورزارع، ترنم توسلی و زهره سادات میرغضنفر 35 تصویرگر ایرانی در میان 146 تصویرگر منتخب هستند.

مراسم گشایش نمایشگاه دوسالانه و معرفی برندگان و اهدای جایزه‎ها،روز 16 نوامبر (25 آبان) در کتابخانه مرکزی شهر دنپرو اکراین برگزار می‎شود و نمایشگاه تا 30 نوامبر (9 آذر) ادامه خواهد داشت.  

گفتی است، این دوسالانه با هدف نمایش استعداد‎های جهانی و ایجاد فرصت یادگیری، مبادله ایده‎ها و رشد حرفه‎ای برای طراحان و دانش آموزان و همچنین ایجاد فرصت برقراری ارتباط جدید حرفه‎ای و فراتر از آن برای هنرمندان و علاقه‎مندان برگزار می‎شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
راه یابی انیمیشن لولو به جشنواره شب هنر آمریکا