30 پوستر جشنواره فیلم 2015 La Guarimba

چندى پيش خبرى مربوط به جشنواره La Guarimba منتشر كرديم، جشنواره‌ای سينمايى كه با هدف آشتى دادن مردم با سينما و سینما با مردم هرسال با میزبانی کشور ایتالیا از 7 لغایت 11 آگوست 2015، با برنامه‌هاى متنوع در مكان‌هاى مختلف و حتى مكان‌هاى عمومى مثل پارك‌ها برگزار مى‌شود. برگزار كنندگان اين فستيوال هر سال از سى هنرمند دعوت مي‌كنند كه پوستر و ميمونى كه نماد اين رويداد است را به زبان و بيان خود طراحى كنند. در طول برگزاری این فستیوال، پوسترهای طراحی شده  در توری که به شهرها و مکان های مختلف دنیا نظیر مادرید، مالاگا، میلانو، نیویورک، نیوارلینز، سن فرانسیسکو ، شیکاگو و اکثر شهرهای ایتالیا برای انجام این پروژه می‌روند این پوسترها را به همراه خود می‌برند و در آنجا به نمایش می‌گذارند. در اين پست سى پوسترى كه براى ٢٠١٥ اين رويداد به نمايش گذاشته شده است را با هم خواهيم ديد. گفتنی است امسال برای اولین بار یکی از سی پوستر این جشنواره توسط طراح و تصویرساز ایرانیالهه زاهدی به زبان فارسی طراحی شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های این فستیوال، لطفا اینجا را کلیک کنید.

poster-roozrang (1)  poster-roozrang (2)  poster-roozrang (3)  poster-roozrang (4)  poster-roozrang (5)  poster-roozrang (6)  poster-roozrang (7)  poster-roozrang (8)  poster-roozrang (9)

poster-roozrang (10)  poster-roozrang (11)  poster-roozrang (12)  poster-roozrang (13)  poster-roozrang (14)  poster-roozrang (15)  poster-roozrang (16)  poster-roozrang (17)  poster-roozrang (18) poster-roozrang (19)  poster-roozrang (20)  poster-roozrang (21)  poster-roozrang (22)  poster-roozrang (23)  poster-roozrang (24)  poster-roozrang (25)  poster-roozrang (26)  poster-roozrang (27) poster-roozrang (28)  poster-roozrang (29)  poster-roozrang

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان همایش علمی کتاب‌های تصویری