2 ایرانی در میان فینالیست‌های فراخوان بین‌المللی پوستر استاندارد2020

پس از فراخوان سازمان ملی استاندارد ایران در خرداد سال جاری برای شرکت علاقمندان در رقابت طراحی پوستر روز جهانی استاندارد با موضوع “حفاظت از زمین با استانداردها”، اثر دو  جوان ایرانی همراه استاندارد، موفق به کسب آرای هیئت داوران و راهیابی به مرحله نهایی رقابت انتخاب پوستر روز جهانی استاندارد 2020 شد. در این مرحله، انتخاب براساس آرایی خواهد بود که افراد و علاقمندان به پوستر دلخواه می دهند علاقمندان می توانند تا با ثبت رای خود به این دو اثر (از طریق لینک زیر) نام ایران و ایرانی را در روز جهانی استاندارد 2020 جاودانه کنند. مهلت رای دهی تا 13 مرداد می باشد.
علاقمندان از طریق نشانی زیر می توانند با استفاده از فیلترشکن در این رقابت شرکت کنند و به طرح های محسن جعفری و زهرا اصلانی رای دهند.
مراحل انتخاب ویدئو به شرح زیر است:
پس از کلیک روی آدرس https://www.surveymonkey.co.uk/r/wsdcontest2020  گزینه ۵ و 7 را انتخاب و رای تان را ثبت کنید .

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ترجمان به روز یک اثر تاریخی / داریوش مختاری