‌‌هفته‌ تصویرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران

‌‌هفته‌ تصویرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به همت انجمن دانشجویی تصویرسازی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

از مهم‌ترین برنامه‌های این رویداد، برگزاری نمایشگاهی از آثار دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشکده‌ی هنرهای تجسمی هنرهای زیبای دانشگاه تهران از سال ۱٣٧٢ تا به امروز است.‌

هفته‌ی تصویرسازی هنرهای زیبای دانشگاه تهران، از روز یکشنبه هشتم دی ماه با حضور استاد فرشید مثقالی و برگزاری آیین گشایش نمایشگاه‌های آثار، در نگارخانه‌ی تجسمی و تالار ایران(واقع در دانشکده‌ی هنرهای تجسمی) آغاز می‌شود و تا چهارشنبه هجدهم دی ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است مراسم افتتاحیه در روز یکشنبه ۸ دی ماه  ساعت ۱۰ صبح در نگارخانه‌ی تجسمی، تالار ایران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، دانشگاه تهران، پردیس هنر‌های زیبا، ساختمان دانشکده‌ی هنرهای تجسمی برگزار خواهد شد.


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گرافیک دیزاین
مفهوم دیزاین در گرافیک / طراح يا مساله حل كنِ خلاق؟!