۶ پرتره از ستارگان جام‌جهانی فوتبال برزیل

جام جهانی برزیل 2014 ‌آغازشد. رویدادهای بزرگ حواشی بزرگ و متنوعی دارند. تب این رویداد در این مدت به روی ساکنان کره زمین سایه انداخته است و هرکسی را به نوعی درگیر خود خواهدکرد. به غیراز تیزرها و کارهای تبلیغاتی جذابی که این روزها درحال پخش می‌باشد، بسیاری از هنرمندان خوش‌ذوق و فوتبال دوست نیز دست به قلم شده‌اند و برای این رویداد ابراز علاقه می‌کنند. طراح گرافیست و تصویرگرمکزیکی مــارتــی ربــــا مجموعه‌ای بسیار زیبا از پرتره‌های بازیکنان شاخص فوتبال از ملل مختلف را طراحی کرده‌ است. این مجموعه شامل 6 پرتره از 6 بازیکن از کشورهای مختلف است که با تیم های ملی خود، در جام جهانی برزیل 2014 رقابت خواهند کرد. شخصیت‌های تشکلیل دهنده مارتی ربا را، کریستیانو رونالدو از پرتغال، فرانک ریبری از فرانسه، ایکر کاسیاس از اسپانیا، لیونل مسی از آرژانتین، مسعود اوزیل از آلمان، و ماریو بالوتلی از ایتالیا تشکلیل داده‌اند است. هر پرتره شامل اطلاعات اضافی از قبیل شماره ی بازیکن، موقعیت، باشگاه فوتبال، تیم ملی، و اسپانسر کفش شخصی بازیکن نیز می‌باشد.

   Iker-Casillas-Goal-Keeper-Real-Madrid-CF-National-Football-Team-of-Spain  Lionel-Messi-Forward-FC-Barcelona-National-Football-Team-of-Argentina  Mario-Balotelli-Striker-AC-Milan-National-Football-Team-of-Italy
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تعرفه رسمی سال 94 طراحان گرافیک منتشرشد