یک هنرمند برای تخیل خود پول به دست می‌آورد

Gusto Robusto یک فروشگاه کوچک آثار هنری است که شعار خود را اینگونه تعریف کرده است: “یک هنرمند نه برای کار خود، بلکه برای تخیل خود پول به دست می‌آورد”. مسئولین این فروشگاه، با انتخاب بهترین هنرمندان و فراهم آودن امکانات مناسب برای آنها، کارهای هنری دیجیتالی و زیبایی را تولید می‌کنند و در معرض نمایش می‌گذارند. کارهای پیش رو توسط استودیو Manifactory که در زمینه گرافیک دیزاین و تصویرسازی فعالیت دارند و به سفارش فروشگاه Gusto Robusto طراحی شده‌ انجام شده است. این مجموعه‌ با موضوعات مختلف تولید شده و در سایت gusto robusto به نمایش گذاشته شده است. در ادامه همراه ما باشید تا به تماشای این مجموعه برویم:

تصویرسازی-روزرنگ (3)تصویرسازی-روزرنگ (12)تصویرسازی-روزرنگ (4) تصویرسازی-روزرنگ (14)تصویرسازی-روزرنگ

davy jones_color_produzione تصویرسازی-روزرنگ (2)تصویرسازی-روزرنگ (16)تصویرسازی-روزرنگ (5)تصویرسازی-روزرنگ (11) تصویرسازی-روزرنگ (8)تصویرسازی-روزرنگ (1)
تصویرسازی-روزرنگ (6) تصویرسازی-روزرنگتصویرسازی-روزرنگ (7)trono di spade produzioneتصویرسازی-روزرنگ (10) تصویرسازی-روزرنگ (9)
تصویرسازی-روزرنگ (15)
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.