یک بسته بندی خلاقانه برای آبمیوه

سیا (Siya) عنوان آب میوه‌ای طبیعی و تازه است که گویا آب میوه‌ی مورد نظر را همان لحظه گرفته و داخل بطری ریخته‌اند. استودیوی ارمنی تبارBackbone Branding  با یک ایده‌ی خلاقانه و ساده و با در نظرگرفتن بدنه‌ی بطری مانند یک لیوان شیشه‌ای و قرار دادن یک میوه روی آن، یک طرح منحصر به فرد از یک بطری آب میوه خلق کرده است تا تمایز و برتری این بسته بندی را در کنار مابقی برندهای تولید کننده آب میوه در یک سوپر مارکت به نمایش بگذارد.

این حرکت جالب علاوه بر زیبایی بصری، به شدت روی تازه به نظر رسیدن این آب میوه تاثیر گذاشته است. پروژه‌ی مذکور، سفارشی برای محصول جدید کمپانی SIS Natural به نام Siya  بوده که موفق به دریافت جایزه Gold Award Pentawards نیز شده است.


منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه پوستر «حال کامل» در قم