یک بازی در مورد تایپوگرافی برای طراحان گرافیک

پروژه‌ای به نام تایپ فیس که یک بازی برای طراحان گرافیک است شما را در مورد اطلاعات تایپوگرافی به چالش کشیده و در عین حال شیوه پرینت جدید خود را به نمایش می گذارد.

هرساله تولید کننده پرینتر کانادایی سعی می کند طراحان گرافیک را در یک تجربه مشترک به چالش بکشد. در سال 2016 آنها با همکاری آژانس تبلیغاتی Goods & Services با یک ایده خوب به طراحی یک بازی پرداختند که شبیه بازی Time’s Up است اما در استایل تایپوگرافی.

قانون این بازی ساده است، بازیکنان، کارتی را روی سر خود قرار می دهند و در مقابل آنها دیگر بازیکنان نشسته اند. هدف این است: فردی که کارت روی سر آن قرار دارد با مطرح کردن سوالاتی باید پی به طراح تایپ فیسی که روی کارت استفاده شده است ببرد. در واقع این بازی کنکاش و مطالعه ای در مورد فونت هاست. جالب اینجاست که این تولید کننده پرینتر از جوهری پنهانی استفاده کرده است که فقط با فلش زدن دوربین گوشی ها نمایان می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.