گوگل پلی «گروند» را با چهار بسته انیمیشن جدید معرفی کرد

دیروز رویداد معرفی محصولات پیکسل گوگل در نیویورک برگزار شد و این کمپانی طی همین مراسم اعلام کرد که قصد دارد نام استیکر‌ های واقعیت مجازی خود را به گوگل پلی گروند (به معنی زمین بازی) تغییر دهد.

اکنون این برنامه به حالت ویژه ای برای دوربین‌های پیکسل مجهز شده و با کمک الگورتیم منحصر به فردی، بهترین انیمیشن واقعیت افزوده جدید را برای صفحه نمایش کاربر پیشنهاد می‌دهد. حال فرقی ندارد که کاربر از دوربین اصلی یا سلفی استفاده کند. علاوه بر این گوگل 4 بسته‌ی جدید برای انیمیشن‌ های واقعیت افزوده خود معرفی کرده و آنها را پِلی‌موجی نامیده است.

سال گذشته گوگل از استیکر‌ های واقعیت افزوده‌ی خود رونمایی کرد. این استیکر‌ها در واقع انیمیشن‌های مجازی هستند که همانند فیلتر‌ های اسنپ‌چت روی تصاویر واقعی قرار می‌گیرند. تفاوت آنها با یکدیگر این است که انیمیشن های جدید کاملاً سه بعدی بوده و به لطف تکنولوژی پیشرفته گوگل در زمینه هوش مصنوعی، بهتر می‌توانند اشیای موجود در محیط و پیرامون کاربر را تشخیص دهند.

در چهار بسته جدید، کاربر می‌تواند از میان اثرات آب و هوایی، علائم تعاملی و تصویری، حیوانات خانگی کارتونی و انیمیشن‌های ورزشی کمیک، یک انیمیشن را انتخاب کرده و از آنها استفاده کند.

اکنون کاربران می‌توانند این بسته‌ها را از فروشگاه پلی استور دانلود کنند. علاوه بر این گوگل، به منظور بزرگداشت سالگرد ده سالگی دنیای سینمایی مارول، کاراکتر‌های واقعیت افزوده‌ای شخصیت‌های آن را به گزینه‌های خود اضافه کرده است. بدین ترتیب کاربران می‌توانند در حیات خانه‌ی خود، حضور آیرون‌من یا اسپایدرمن را تجربه کنند و با آنها عکس بگیرند.

ضمن اینکه انیمیشن‌های «دونالد گلوور» بازیگر و رپر معروف آمریکایی در دسترس کاربران قرار گرفته و آنها می‌توانند از این استیکر‌ها نیز استفاده کنند. اپلیکیشن یاد شده به طور پیش فرض روی گوشی‌های پیکسل 3 نصب شده و قرار است در آینده‌ای نزدیک برای نسل قبلی گوشی‌های پیکسل نیز عرضه شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه نوستالژی تصویر 2