گل‌ و مرغ ايرانى! توسط : هادى طبسى

بدون شك یکی از غنى ترين سرمايه هاى هنرمندان، توجه به ميراث فرهنگ و هنرايرانى مى‌باشد. اين قلمرو ارزشمند به قدرى غنى و پایان ناپذیر مى‌باشد كه هر هنرمند با هر ظرف نگاهش مى‌تواند از آن استخراج كند و با پالايش آن به زبان و بيان خودش محصولى جديد را خلق كند. گل و مرغ ايرانى يكى از نقش مايه‌هاى شايع در هنر نگارگرى ايرانى است كه قدمت چندين هزارساله دارد.
در اين پست مجموعه اى از تصويرسازى‌هاى گل و مرغ هادى طبسى به نمايش گذاشته مى شود. اين مجموعه مى‌تواند يك مثال عالى درباره‌ى تلفيق درست تصويرسازى امروز و ديروز باشد. نكته جالب توجه اين است كه نگاه نو توجهات را به موضوعات هر چند تكرارى دوباره جلب مى‌كند و مخاطب با آن ارتباط تازه‌اى برقرار مى‌كند و اين ارتباط نقش بسيار مهمى در انتقال مفاهيم و اطلاعات ايفا خواهند كرد.
هادى طبسی تصویرگر و انيماتور، متولد سال ١٣٦۲است.  وى اكنون به شكل حرفه‌اى و فرى‌لنس مشغول فعاليت مى‌باشد.
 

ghurbagheh+  Hadi tabasi - gologavazn  Hadi tabasi - gologol
Hadi tabasi - gololaklak  Hadi tabasi - golomeymun
Hadi tabasi - golomorgh 02  Hadi tabasi - golomorgh 03  Hadi tabasi - golomorgh 04  Hadi tabasi - golomorgh 05  Hadi tabasi - golomorgh 06  Hadi tabasi - golorubah  Hadi tabasi - golotemsah  joghd+  Hadi tabasi - golojoghd gol Hadi tabasi - golomorgh 01tavoos+

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.