گلدانی از جنس مداد توسط استودیو markunpoika

مداد، وسیله محبوبى که ما براى نشان دادن ایده‌ها وآرزوهایمان همیشه از آن استفاده کرده ایم. ابزارى ساده و بى آلایش که همیشه به ما در انتقال اطلاعات به دیگران و جمع آورى آگاهى و ایجاد اطلاعات از دنیاى اطرافمان کمک شایانى کرده است. این ابزار ساده یک ارتباط جدایى ناپذیر با هنرهاى مفهومى دارد، هنرهایى که محل تلاقى ذهن خلاق هنرمند با هر چیزى مى‌تواند باشد. استودیو فنلاندی markunpoika با استفاده از توده‌های مداد،چسب مخصوص و ابزارهای ویژه برش، ظروف و گلدان‌های زیبا و هنرمندانه‌ای را طراحی کرده است که ماده خام آن مداد می‌باشد. آنها ابتدا توده مداد را در قالب‌های شش ضلعی به هم چسبانده‌اند و سپس با ماشین آلات مخصوص برش و لیزری، شکل و فرم دلخواه را از آن درآورده‌اند. نتیجه کار یک اثر ترکیبی عالی و در نهایت آشکارشدن بعد جدیدی از زییایی‌های مداد شده است.

 amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-01  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-02  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-3  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-04  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-05  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-06  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-07  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-08  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-09  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-10  amalgamated-pencil-vases-studio-markunpoika-designboom-12

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تماشا کنید: جودوتایپ!