گزارش تصویری از نمایشگاه فستیوال گرافیک دیزاین پاریس

در هفته گذشته فستیوال گرافیک دیزاین پاریس در فرانسه با برپایی نمایشگاهی از آثار پایان یافت. این رویداد به این هدف برگزار می شود تا طراحان، دانشجویان و اساتید را گرد هم آورد که با برپایی ورکشاپ ها و کنسفرانس ها به تبادل اطلاعات و رشد علمی در زمینه گرافیک بپردازند. در حقیقت نوعی تمرین و کلاس آموزشی برای دانشجویان می باشد و همینطور نوعی آگاه سازی برای عموم مردمی که در طی این رویداد به بازدید می آیند. این نمایشگاه در Arts Decoratifs پاریس با نمایش آثاری در زمینه تایپوگرافی، پوستر، هویت بصری، موشن دیزاین و تبلیغات برای بازدید عموم برپا شده است که مجموعه ای از پوسترهای گالری طراحان آزاد تهران نیز در آن دیده می شود.

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.