گزارش تصويرى كارگاه ٤ روزه پريسا تشكرى در دانشگاه زینگ وو

کارگاه چهار روزه‌ی پریسا تشکری به همراه سخنرانی وی در دانشگاه زینگ وو شهر تایپه در كشور تايوان برگزار شد.
این رویداد که يكي از برنامه هاي تعريف شده در هفته ي جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس اين دانشگاه بود، از سلسله برنامه‌های آموزشي است كه دانشگاه زینگ وو با هدف ارتقاء سطح دانش و قدرت اجرايي دانشجویان سال سوم و چهارم رشته‌ی طراحی گرافیک برنامه‌ریزی كرده است و هر شش ماه يك بار از يك طراح بين المللي براي مديريت آن دعوت مي شود.
در این کارگاه که با رويكرد نگاه عميق به مسائل و مشکلات اجتماعی موجود در تایوان با استفاده از مدیوم پوستر طراحی شده بود، دانشجویان با تحقیق کوتاهي بر معضلات رايج در جامعه ي تايوان، هر یک با طرح یک مساله ي مهم به ايده پردازي و به تصوير درآوردن پيامشان در قالب اتودهاي مختلف براي پوستر پرداختند و در نهايت در روز چهارم كارگاه هريك از دانشجويان مي بايست كه مي توانستند از ايده و نتيجه نهايي كارشان، در طي مدت سه دقيقه به زبان انگليسي دفاع مي كردند.

01Workshop
1Lecture
02Workshop
2Lecture
03Workshop
3Lecture
05Workshop
06Workshop
07Workshop
08-Workshop
09Workshop
10Workshop
11Workshop
13Workshop
列印
Lin Dai Ying-Workshop
Liou Yun-Teng-Workshop
番茄2
Shin-Yu-Tan-Workshop
Stella Tseng-Workshop
人臉 3

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.