کتاب گرافیک و بدن انسان / Putting Finger

“Putting Finger” نام کتابی است که توسط استودیو فرات Euphrates در ژاپن طراحی شده است. این کتاب مجموعه آثاری است که رابطه بین گرافیک و بدن انسان را بررسی می‌کند. هر یک از  طرح‌های گرافیکی این کتاب تا زمانی که خواننده بر روی آن انگشت نگذاشته است ناکافی تلقی می‌شود. تنها زمانی که خواننده به این شیوه با آن تعامل کند می تواند تفسیر منحصر به فرد و غیر منتظره‌ای ارائه دهد. در دنیای دیجیتالی که در آن دستگاه های صفحه لمسی بر دنیای ارتباطات حکومت می کنند، این کتاب بر اهمیت ارتباط با طراحی آنالوگ تاکید می‌کند. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویری از این کتاب برویم:


گرافیک و بدن انسان (9)
گرافیک و بدن انسان (2)
گرافیک و بدن انسان (14)  گرافیک و بدن انسان (13)  گرافیک و بدن انسان (12)  گرافیک و بدن انسان (11)  گرافیک و بدن انسان (10)  گرافیک و بدن انسان (1) puttingfinger-ggg-postcard01-652x435-640x426 140206yubi22
گرافیک و بدن انسان

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
74مین جشنواره پوستر فیلم لوکارنو