گرافیک محیطی موزه کودکان Marsico Campus

موزه کودکان شهر دنور (Denver) ناحیه کلورادو (Colorado) آمریکا بنام Marsico Campus یکی از محبوب ترین موسسات فرهنگی این شهر است که هر سال نیز در لیست بهترین موزه های آمریکا قرار می گیرد. به تازگی این موزه با ایجاد تغییراتی از جمله بزرگتر کردن فضای موزه برای مخاطبین بیشتر و تغییراتی در دکوراسیون و گرافیک محیطی، این مکان را توسعه داده است. طراحی جدید آنها با این هدف صورت گرفته است که بزرگسالان وقتی به همراه کودکان به تماشای این محیط می پردازند هر دو از آن لذت ببرند. در طراحی هویت بصری مربوط به راهنمایی محیط در ساختمان جدیدی که به آن اضافه شده است سعی شده است با حفظ المان های اصلی موزه، کماکان کودکانه نیز به نظر برسد. تیم Art House که مسئول طراحی این پروژه بوده است در سال 2016 توانست از انجمن طراحان گرافیک آمریکا و فستیوال HOW دو جایزه دیزاین کسب کند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه گروهی تصویرسازی میوت