گرافیک محیطی در خدمت نابینایان / EO Signage System

این پروژه‌ی در حال پیشرفت، در نمایشگاه Urbaccess واقع در مرکز تجاری لدفانس (Le De’fense) که در حومه شهر پاریس قرار دارد، به نمایش گذاشته شد. این طرح که توسط آژانس فرانسوی ـ سوئیسی اینتگرال‌ رودی‌باور (Inte’gral Ruedi Baur) به اجرا در آمده، به تازگی راه حلی ظریف و تکنیکی ارائه داده است تا دسترسی به تجهیزات و امکانات شهری برای رفع بسیاری از نیازها، آسان‌تر شود. سیستم علامت‌های چند حسی این امکان را ایجاد می‌کند تا پاسخی گسترده و جامع به بسیاری از موضوعات مرتبط با شهر صورت پذیرد. از ساختمان عمومی گرفته تا ترمینال حمل و نقل. این طرح به طور ویژه برای راحت کردن نابینایان در استفاده از این گونه سرویس ها دیزاین شده است. در ادامه با روزرنگ همراه باشید تا تصاویری از این پروژه را ببینیم:

ruedi-eo-01

ruedi-eo-06

ruedi-eo-05

ruedi-eo-04

ruedi-eo-03

ruedi-eo-02

ruedi-eo-11

ruedi-eo-10

ruedi-eo-09

ruedi-eo-08

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه «فصل سفر» / نگاهی به پوسترهای دهه‌ی ۴۰ «سازمان جلب سیاحان»