گرافیک محیطی ایستگاه دو چرخه سواری بلژیک

ایستگاه دو چرخه سواری برچم در بلژیک به منظور راهنمایی مردم و زیبایی محل، گرافیک محیطی  ساختمان خود را تغییر داده است. گارد ریل های شیشه ای این ساختمان گزینه مناسبی برای ایده پردازی جِل مارشال (Jelle Marechal)  طراح بلژیکی این پروژه بود چرا که او به این ایده رسید که با استفاده از تایپوگرافی بر روی این شیشه ها می تواند به طرح مناسبی برسد. طرح های او از نمای بیرونی به صورت یک سری اشکال آبستره دیده می شوند اما از داخل ساختمان خوانا هستند به طوری که نیمی از تایپوگرافی روی شیشه چاپ شده و نیمه دیگر آن بر روی زمین داخلی این ساختمان چاپ شده است. تایپوگرافی ها یک سری دیالوگ مرتبط با دوچرخه سواری و بخش های مرتبط ساختمان هستند بطوری که بخشی از معماری آنجا شده است اما از بیرون به سادگی جنبه تزیینی پیدا کرده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.