کودکان به زودی می‌توانند روبات طراحی کنند

کمپانی معتبر سازنده اسباب بازی های Lego واقع در دانمارک قصد دارد محصول جدیدی را در سال 2017 برای کودکان عرضه کند. این محصول قابلیت جدیدی را به این اسباب بازی اضافه خواهد کرد که کودکان با آن می توانند چیزهایی را که می سازند زنده کنند. بدین منظور قرار است یک کیت جدید به همراه یک اپلیکیشن که به کودکان 7 تا 12 سال آموزش می‌دهد چطور ساخته‌های خود را برنامه نویسی و آن‌ها را تبدیل به روبات کنند به این محصول اضافه شود. از جمله روبات‌هایی که می شود با آن ساخت می‌توان به گربه، گیتار، روباتی بنام Vernie و همچنین یک ابزاری که خودش برای کودکان لِگوهای کوچکی را درست می‌کند اشاره کرد. سپس کودکان با کمک اپلیکیشن آن می توانند اینها را برنامه نویسی کنند و اتفاقات جالبی را تجربه کنند. این محصول که Lego Boost نام دارد با قیمت 160 دلار در سال 2017 به بازار عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید ویدئوی جالب معرفی آن را ببینید.

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
لوگوی پیشنهادی مشهد 2017 / ابوذر محمدی