کنکاش‌های آزاد در تایپوگرافی / Valistika Studio

والیستیکا VALISTIKA STUDIO MAD یک استودیوی آزاد (Freelance) در مادرید اسپانیاست که به طور ویژه به تصویرسازی حروف، تایپوگرافی و طراحی برای تبلیغات گرافیکی فشن (مُد) می‌پردازد.
آن‌ها زیبایی و مثبت نگری در هر پروژه را با هم تلفیق نموده و همه‌ی عشق و تخصص خود را وقف آن می‌کنند و عاشق این هستند که به نظرات مخاطبین برای پروژه‌ی بعدی و همکاری‌های آینده گوش کنند. آن‌ها همچنین به علایق خود که تایپوگرافی و طراحی فونت یکی از آنهاست احترام می گذارند وتلاش می‌کنند در سفارشات اصلی، استایل و هویت شخصی خود را اعمال کنند. در این پروژه آن‌ها سعی کرده اند که قابلیت‌های تصویری حروف را استخراج کرده و با کنکاش در تایپ و نوشتار، زیبایی‌های حروف را گاها  با تصاویر تلفیق کنند. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا نمونه‌های مختلفی از این تلاش را ببینیم:

تایپوگرافی-۱  تایپوگرافی-۲  تایپوگرافی-۲  تایپوگرافی-۴  تایپوگرافی-۵  تایپوگرافی-۶  تایپوگرافی-۷  تایپوگرافی-۸  تایپوگرافی-۹  تایپوگرافی-۱۰  تایپوگرافی-۱۱  تایپوگرافی-۱۲  تایپوگرافی-۱۳  تایپوگرافی-۱۴منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برندگان رقابت بین‌المللی تصویرسازی2017 World Illustration Awards را ببینید