کمپین سازمان عفو بین‌الملل / «مبارزان کوچک»

سازمان عفو بین‌الملل با همکاری آژانس تبلیغاتی  اِیر بروکسل در بلژیک با برگزاری یک مسابقه‌ی عکاسی با موضوع ” حقوق آشکار” برای آموزش کودکان، کمپینی را با عنوان “مبارزان کوچک” راه‌اندازی کرده‌ است. هدف از برگزاری این مسابقه، افزایش آگاهی کودکان در زمینه حقوق بشر و در مورد افرادی است که در تاریخ حقوق بشر سبب تحول و تغییرات چشمگیری شده‌اند. بر این اساس، عکاسی با نام “The Pickles” برای پوسترهای تبلیغاتی این رویداد، از پرتره 3 کودک که با لباس و گریم بخصوص خود در نقش 3 تن از افراد مهم تاریخی یعنی گاندی، مارتین لوترکینگ و نلسون ماندلا ظاهر شدند عکس‌های جالبی گرفته است که باعث جلب توجه موثری به این موضوع در سطح جهانی شده است. عنوانی که برای این پوسترها انتخاب شده این است: «تمامی مدافعین حقوق بشر، خودشان نیز زمانی کوچک بودند.» در ادامه، همراه روزرنگ باشید برای دیدن این پروژه بشر دوستانه:

 

1_little_gandhi_small_uk_aotw  2_little_mandela_small_uk_aotw  3_little_martin_luther_king_small_uk_aotw

 منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.