کمپین تبلیغاتی راجع به بهداشت و سلامت / سرطان را زودتر شناسایی کنید

اخیرا یک کمپین تبلیغاتی موفق در شمال انگلستان توسط مرکز تحقیقات سرطات بریتانیا در ماه مارس، به نام “سرطان را زودتر شناسایی کنید” از طریق تلویزیون و تبلیغات سینما، پوستر ، آگهی دیجیتالی، رسانه های اجتماعی و فعالیت های روابط عمومی راه اندازی شده است.

آنان در این کمپین یک توده در حال رشد که از زمین بیرون زده و مردم به آن توجهی ندارند را نشان دادند. در این کمپین قصد بر این بوده که به همه یادآوری شود که وقتی ما مشغولیم به تغییرات توجه نمی کنیم.

برگزار کنندگان این کمپین ابراز امیدواری کرده اند که این امر سبب شود تا مردم اهمیت تشخیص زود هنگام سرطان را هر چه زودتر درک کنند چرا که سرطان های تشخیص داده شده در مراحل اولیه  دارای گزینه های درمانی بیشتر و شانس بهتری برای زنده ماندن هستند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.