کمپین تبلیغاتی تخته های موج سواری Nobile لهستان

کمپانی تولید کننده تخته های موج سواری Nobile در ورشو لهستان به 5 هنرمند سفارش داد تا پوسترهای تبلیغاتی با تکنیک سه بعدی برای محصولات آنها طراحی کنند. مفهوم آسودگی برای تشویق موج‌سوارها، به جهت یافتن آرامش از طریق نگاه کردن به خودشان شکل گرفت.

پنج طرح مختلف برای تبلیغات تخته های موج سواری Nobile و پنج شخصیت منحصر به فرد که مجموعه‌ای از تجارب را منعکس می‌کنند طراحی شد.

زمانی که تمام پوسترهای چاپ‌شدۀ هر مدل کنار هم قرار می گیرند یک تخته موج سواری منحصر به فردی را ایجاد می‌کنند که هر کدام ساده و در عین حال مدرن هستند و هدف‌شان جذب مخاطبان خردسال‌تر از طریق تصویر سه‌بعدی نوآورانه، تصاویر سرگرم‌کننده و رویکرد گچت‌محور است. هر تخته یک داستان منحصر به فرد را می‌گوید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گرافیک متحرک برنامه تلویزیونی ایران / حامد عزیزی