کمپین تبلیغاتی ادوبی برای رقابت طراحی اکشن فیگور

شرکت ادوبی (Adobe) از هشتم ماه می 2017 به مدت دو هفته، با ایجاد رقابتی، به اکشن فیگورهایی که از روی مدیران هنری ساخته شده و قابلیت سخن گفتن را داشته باشند جایزه داد. طراحان و معماران این شانس را داشتند تا گفتار مورد علاقه خود را در www.hoveringartdirector.com وارد کنند و آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذارند تا از این نقل قول ها در جمله های صوتی این اکشن فیگورها استفاده شود. بهترین موارد ارسالی در طول مسابقه نشان داده شد و یک تیم از مدیران هنری برندگان را انتخاب کردند.

تبلیغات مستقیم این رقابت توسط مک گری بوون (mcgarrybowen) در هلند برای ادوبی در دسته: الکترونیک و فن آوری ایجاد گردید. در ادامه دیدن ویدئوی منتخب را از دست ندهید.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.