کمپانی دِل با محصول جدید خود هنرمندان را هدف قرار داده است

کمپانی دل به تازگی محصول جدیدی را معرفی کرده است که مخصوص هنرمندان است. آنها در مقابل شرکت Wacom که عرضه کننده محصولات متنوعی برای هنرمندان است، قرار است یک مانیتور قلمی 27 اینچ جدید را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه کنند . نام این محصول Canvas است که یک رایانه شخصی کامل مانند سرفیس استودیو (Surface Studio) مایکروسافت نیست اما مانند مانیتور قلمی های Wacom نیازمند اتصال به یک رایانه شخصی است که قابلیت لمسی نیز دارد. در واقع می توان این محصول را رقیب Wacom Cintiq 27QHD دانست. Canvas با قیمت 1799 دلار در ماه مارس عرضه خواهد شد در حالی که Cintiq27QHD کمپانی Wacom با قیمت 2800 دلار هم اکنون در بازار موجود است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بازار در آستانه ده سالگی، از لوگوی جدیدی رونمایی کرد