کمپانی خود را تاسیس کنید

بازی Fundations که به معنای تاسیس کردن است یک بازی در سبک استراتژی برای گوشی های آیفون و پلتفورم iOS می باشد. در این بازی هدف شما به عنوان یک موسس که در استارت آپ شرکت کرده اید، راه اندازی کمپانی خودتان است. به مرور زمان با توجه به وضعیت تجاری و تصمیمات در جنبه های مختلف به رشد کمپانی خود می پردازید تا در مارکتینگ موفق عمل کنید. این بازی که استایل هنری ویژه ای دارد با رنگ بندی، نوع فضاسازی و زاویه دیدی که دارد، به زیبایی روایتگر اتمسفر بازی می باشد. مدیر هنری و تصویرسازی های مرتبط با این بازی توسط طراح فرانسوی توماس پومارل (Pomarelle Thomas)  انجام شده است که تصاویر زیر بخشی از پروتوتایپ این پروژه است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.