کسب 2 جایزه جهانی توسط «بدو رستم بدو»

انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی موفق به دریافت ۲ جایزه از کشورهای هند و انگلستان شد.

این انیمیشن توانست جایزه بهترین انیمیشن را از جشنواره Great Message International Film Festival دریافت کند. این جشنواره ۲۲ تا ۲۳ سپتامبر همزمان با ۳۱ شهریور ماه تا اول مهر ماه برگزار شد. برندگان این جشنواره به تازگی اعلام شده است.

همچنین «بدو رستم بدو» موفق به دریافت جایزه special mention از جشنواره London world wide comedy short film festival در انگلستان شد.

«بدو رستم بدو» به مدت ۱۱ دقیقه در استودیو برفک و با تکنیک ۲ بعدی دیجیتال سل ساخته شده است.

این فیلم برداشتی طنز و کاملا آزاد از تراژدی رستم و سهراب است. رستم پهلوان ملی ایران زمین باید به آینده سفر کند و به تهران امروز بیاید تا آنچه را که بر سر فرزندش سهراب آورده، جبران کند. در شهر تهران وی نمی داند راه قانونی را برای رسیدن به هدف مشروع خود برگزیند یا راه غیر قانونی را.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
عرضه اینترنتی «آخرین داستان»