کسب ٢ جایزه برای انیمیشن «چشم انداز خالی»

انیمیشن «چشم انداز خالی» جایزه «بهترین انیمیشن» و لوح تقدیر بهترین «موسیقی اورجینال» جشنواره بین المللی ASIANS ON FILM را از آن خود کرد.

جشنواره بین المللی ASIANS ON FILM ویژه فیلم سازان آسیایی و استعداد‌های برتر قاره کهن است و همه ساله در لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود.

این انیمیشن ، داستانِ چشم انتظاری‌های مادری است که امیدوار است پسرش از جنگ بازگردد.

چشم انداز خالی طی دو سال و نیم به نویسندگی و کارگردانی علی زارع قنات نوی طراحی و ساخته شده است.

سبک انیمیشن فیلم، تلفیقی از انیمیشن دو بعدی و سه بعدی است که برای اولین بار در ایران به اجرا درآمده است.

این فیلم پیش از این برنده جایزه بهترین انیمیشن جشنواره «UK Monthly Film Festival» انگلستان و «Los Angeles Film Awards» آمریکا، «Chania Cartoon & Animation» یونان شده بود و فینالیست جشنواره‌های «Los Angeles Cinefest» آمریکا، «Feel The Reel» انگلستان، «Los Angeles Independent Film Festival» آمریکا، «Sunfilm Festival Tokyo» ژاپن و Eurasia International Film Festival روسیه شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جذابیت ماشین‌های کلاسیک