کسب مقام دوم مسابقه تصویرسازی علمی اسپانیا ٢٠١٧ توسط تصویرگر ایرانی

با اعلام نتایج نهمین مسابقه بین‎المللی تصویرسازی علمی دایناسور اسپانیا ٢٠١٧ محمد حقانی تصویرگر علمی ایرانی به عنوان برگزیده دوم این جشنواره معرفی شد.

اثر محمد حقانی پس از بررسی توسط هیئت پنج نفره انتخاب آثار این مسابقه شامل Fidel Torcida، مدیر موزه دایناسورشناسی سالاس دِ لُس اینفانتس اسپانیا، Diego Montero، عضو تیم علمی موزه دایناسور، Davide Bonadonna، تصویرگر دیرینه‎شناسی و مجسمه‎ساز از ایتالیا، Carlos Papolio، تصویرگر دیرینه‎شناسی و Angelica Torices دیرینه‎شناس دانشگاه لاریوخا اسپانیا در میان سه اثر برتر و پس از Franco Tempesta از ایتالیا قرار گرفت، همچنین مقام سوم این جشنواره را Sergey Krasovskiy از اُکراین کسب کرده است.

این مسابقه توسط “بنیاد دایناسور CyL ” و “موزه دایناسورشناسی سالاس دِلُس اینفانتس” برگزار می‎شود و قرار است تمامی آثار پذیرفته شده، از ابتدای زمستان 2017 تا اوایل بهار سال 2018، در موزه‌ی دایناسورشناسی شهر سالاس دِلس اینفانتس (Salas de los Infantes) اسپانیا به نمایش در آید و پس از آن نیز در موزه‌ها و دیگر مؤسسات علمی شهر‌های مختلف اسپانیا به نمایش گذاشته خواهد شد.

حقانی در سال 2016 نیز توانسته بود در میان نفرات برتر این جشنواره قرار گیرد و اثر او به عنوان پوستر جشنواره مورد استفاده قرار گرفت.

دیدن سه اثر برتر در سایت جشنواره

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طرح جلد اختصاصی مجله نیویورکر به مناسبت مراسم اسکار