کسب رتبه سوم مسابقه بین المللی پوستر روز جهانی استاندارد توسط طراح ایرانی

طراح ایرانی رتبه سوم مسابقه بین المللی پوستر روز جهانی استاندارد را کسب کرد.

به گزارش روزرنگ و به نقل از روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، در بین بیش از 400 طرح ارسالی از 163 کشور عضو ایزو برای شرکت در رقابت طراحی پوستر روز جهانی استاندارد، طرح محسن جعفری از یزد حائز رتبه شد.

روابط عمومی و ارتباطات بین الملل با انتشار فراخوان این مسابقه و دریافت 65 اثر از سراسر کشور و طی داوری اولیه، طرح های برتر را به این مسابقه بین المللی ارسال کرد.

پس از داوری ایزو، 7 پوستر برتر از کل دنیا به آرای مردمی گذاشته شد که پوستر طراح ایرانی در رای گیری عمومی مقام سوم را کسب کرد.

رتبه اول و دوم این مسابقه بین المللی با موضوع “حفاظت از زمین با استانداردها” به طراحانی از کشور هند اختصاص یافت.

شعار روز جهانی استاندارد امسال، حفاظت از زمین با استانداردها است که تاکید بر بازسازی اقتصاد و حفاظت از حیات در حین مراقبت از سیاره برای نسل های آینده دارد.

 رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بد نگاه نکنید، بد نبینید، بد صحبت نکنید / هویت بصری یک رستوارن مافیایی / Beetroot